Неділя, 20.01.2019, 06:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Михайлівський заклад загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Форма входу
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Новини

 Звернення громадян за 2018 рік

/informacija_zvern-gromadjan_za_2018_rik.doc

Тренінг  для  вчителів  і учнів з Прав і свобод людини та  Шкільної  медіації

     24 жовтня  2018 року  на базі  Михайлівській ЗОШ  І-ІІІ ст. проводився  Тренінг з прав і свобод людини та шкільної медіації в рамках проекту " Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні", що реалізується  ГО "ОФІС  РЕГІОНАЛЬНОГО  РОЗВИТКУ" спільно з ChildFund Deutschland  за фінансової підтримки  Федерального  Міністерства Закордонних  Справ Федеративної Республіки Німеччина.  Даний  захід  проводився в південному регіоні  на території  3 областей: Миколаївської, Херсонської і Одеської. На участь в тренінгу було подано 60 заявок, але організатори вибирали лише по 3 школи з кожної області.  Наша  Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  мала честь бути учасником цього заходу і пройти тренінгове заняття. З групою учителів (30 учасників) та групою учнів віком від 14 років (30 учасників) проводили тренінг колишня уповноважена Верховної Ради з прав людини Лутковська Валерія та досвідчений тренер з медіації Шевчук Ольга. Колектив школи щиро вдячний організаторам проекту за таку можливість здобути нові знання та отримати корисні навички роботи в шкільному середовищі.

Звіт директора школи Ракочої Т.М. перед громадськістю за 2017-2018 н.р.

/zvit_direktora_za_2017-2018_n.r..doc

Про організоване завершення 2017-2018 навчального року та особливості проведення ДПА в школі

Міністерством освіти і науки надано рекомендації про особливості проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти. Ознайомитися з листом № 1/9-66 від 31.01.2018можна в розділах "Нормативне забезпечення 2017-2018. ДПА і ЗНО" та "Методичні рекомендації".

ДПА здобувачів початкової освіти здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. У закладах загальної середньої освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин учні можуть додатково проходити ДПА з третього предмета: мови національної меншини. 

ДПА здобувачів базової середньої освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів:

 • українська мова;
 • математика;
 • предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. У закладах освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин третім предметом для проведення ДПА можуть бути мова національної меншини або інтегрований курс «Література».

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з 22 травня до 14 липня 2018 року (основна сесія: 22 травня - 13 червня; додаткова сесія: 02 - 14 липня)

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти проводиться з трьох предметів:

 • українська мова;
 • математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття) учні мають право обрати один із зазначених предметів незалежно від профілю закладу освіти;
 • предмет за вибором - учні обирають предмет з одного із зазначених навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мова), математика, історія України (період ХХ - початок ХХІ століття).

Учні, які другим предметом для проходження ДПА обрали математику, можуть обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.

Затверджено новий Державний стандарт початкової освіти

21.02.2018

Керівникам закладів загальної середньої освіти, педагогам, батькам

Кабінет Міністрів України затвердив новий Державний стандарт початкової освіти, за яким учитимуться перші класи Нової української школи в наступному навчальному році. Відповідне рішення ухвалили за засіданні Кабміну 21 лютого.

Основна відмінність нового Стандарту – орієнтованість на здобуття учнями компетентностей, а не лише знань.

За цим Стандартом у 2018/2019 навчальному році розпочнуть навчання всі перші класи України.

Тепер МОН має затвердити навчальні програми, які запропонують до використання школам. Вже відбулося громадське обговорення цих програм, тож найближчим часом їх мають затвердити із врахуванням пропозицій, отриманих під час обговорень.

Вибір та замовлення  підручників  для  учнів  5 класу

ПРОТОКОЛ №2

засідання педагогічної ради

Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.02.2018р.

Голова педагогічної ради: Ракоча Т.М.

Секретар: Маркевич Н.В.

Присутні:19 чоловік

Відсутні: Унгурян В.С. – курсова перепідготовка

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про вибір і замовлення підручників для 5 класу 2018-2019 навчального року.

1.СЛУХАЛИ: Андраш І.О. – заступника директора з навчально-виховної роботи, яка розповіла присутнім про те, що протягом 9-12 лютого 2018 року педагоги школи ознайомилися на веб-сайті інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 5 класу. Ірина Олександрівна ознайомила з вибраними учителями проектами підручників за кожним запропонованим навчальним предметом для 5 класу.

ПОСТАНОВИЛИ:

Схвалили вибір підручників для 5 класу:

«Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В);

«Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О.М.);

«Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Карпюк О.Д);

«Німецька мова (1-й рік навчання). 5 клас» (авт. Сотникова С.І., Білоусова Т.Ф.);

«Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук Є.В.);

«Математика. 5 клас» (авт. Істер О.С.);

«Природознавство. 5 клас» (авт. Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І);

«Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бойченко Т.Є., Василенко С.В., Гущина Н.І., Василашко С.В., Коваль Н.С, Гурська О.К.)

До протоколу додаються:

1.Список присутніх (додаток 1)

2. підписи вчителів, які здійснили вибір підручників (додаток 2)

Голова педагогічної ради: Т. М. Ракоча

Секретар: Н. В. Маркевич

Додаток 1 до протоколу №2

Список присутніх на педагогічній раді

від 13.02.2018 р

 1. Ракоча Тетяна Миколаївна
 2. Андраш Ірина Олександрівна
 3. Понтус Тетяна Дмитрівна
 4. Калюжна Надія Петрівна
 5. Нефедова Лариса Петрівна
 6. Палівода Тетяна Ярославівна
 7. Підорич Наталія Василівна
 8. Стрельцова Надія Михайлівна
 9. Курись Яків Володимирович
 10. Галущак Галина Михайлівна
 11. Галущак Андрій Йосипович
 12. Похиляк Таміла Станіславівна
 13. Дудик Мар’яна Мирославна
 14. Ніщун Ніна Олександрівна
 15. Маркевич Наталія Вікторівна
 16. Шрунь Марія Василівна
 17. Татчина Анастасія Ігорівна                                                                              
 18. Бордя Лариса Тимофіївна
 19. Бондаренко Тетяна Василівна

Скоро Новий рік!

Святкування Нового року обіцяє бути солодким для дітей дошкільних навчальних закладів та шкіл Михайлівської ОТГ. Про це вже попіклувався відділ ОМСКМ Михайлівської сільської ради на чолі з начальником Ракочою М.М. Закуплені цукерки для новорічних подарунків в сумі 70 гривень на кожну дитину Михайлівської громади, яка відвідує дитячий садок чи навчається в школі. 
177 учнів Михайлівської ЗОШ отримають цього року солодкі подарунки. Такого давно не було! Солодко дякуємо усім, хто організував це для діток!

Тиждень права

Як ви провели цей тиждень і чим він вам запамятається? Чи було щось цікаве? На ці запитання учні Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з точністю відповіли СУПЕР! Цілий тиждень ми обговорювали про наші права та нагадували усім і про наші обов'язки. 
4 грудня 2017 року -відкриття тижня права.
5 грудня 2017 року - учні 9-11 класів розгадували правові шаради.
06 грудня - для учнів 5-8 класів був проведений виховний захід "Право і закон", метою якого було підвищити загальний рівень знань з проблемами прав людини та дитини, а також формувати загальний рівень знань правової свідомості учнів. Підорич Н.В., учитель правознавства, яка підготувала цей захід, обговорювала з учнями життєві ситуації, в яких було порушено права дитини, та наслідки, які настають за недотримання правил та законів.
Заступником директора з виховної роботи Понтус Т.Д. було проведено анкетування учнів 6-8 класів на тему "Ти і право".
07 грудня - "Ми маємо право бачити Сонце", під таким девізом пройшов загальношкільний урок присвячений правам дитини.
Учні 6-7 класів представили шкільні газети на тему "Права дитини" (класні керівники Палівода Т.Я., та Татчина А.І.)
Завершився тиждень права загальношкільним виховним заходом для учнів всієї школи, під час якого були і сценки, і пісні, і вірші, і розігрування життєвих ситуацій, і перегляд відеороликів, і знайомство з Богинею Правосуддя Фемідою, все, що допоможе учням бути обізнаним у своїх правах та обов'язках, жити в світі добра та справедливості. Дякую усім, хто взяв активну участь в проведенні тижня права: учителям, класним керівникам, учням.

             

Інформація про використання коштів на утримання Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та надходження у вигляді благодівйної та спонсорської допомоги за період з 01.01 по 31.03. 2017 року

/001.jpg

/002.jpg

/005.jpg

1 жовтня розпочалась реєстрація учасників конкурсу «Учитель року – 2018». Цього року конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура» http://osvita.ua/school/57510/

Козацькому роду- нама переводу

Під  таким девізом пройшло свято в школі, присвячене дню Захисника Вітчизни.

 Незабутнім цей день залишиться для найменших – учнів 1-4 класів. Вони активно змагалися у спортивному турнірі «Юні козачата», який організували та провели учителі початкових класів: Маркевич Н.В., Бондаренко Т.В., Унгурян В.С. та Бордя Л.Т. На свято були запрошені учасники АТО нашого села ,батьки, дідусі та бабусі молодших школярів. Команди юних козачат отримали символічні медалі за перемогу та участь у змаганнях та довели , що нашим воїнам-захисниками росте гідна зміна.

Шквал позитивних емоцій переповнював учнів 5-7 класів, які брали участь у козацькому квесті «Пропала булава», організованому заступником директора з виховної роботи Понтус Т.Д. та учителем історії Підорич Н.В. Слід зазначити , що до участі у квесті, крім працівників школи ( бібліотекар Шрунь М.В., медична сестра – Власик Н.Є., секретар-діловод – Сербін Л.В., робітник школи – Козир В.А., учитель фізики та інформатики – Галущак А.Й.) були залучені ще й представники громади села, які дуже активно співпрацювали з учасниками. Це – завідуюча ДНЗ «Джерельце» Демець К.Є., жителька села Михайлівка - Федорова Л.М., член батьківського комітету 8 класу- Шемчук А.В.. Шляхом жеребкування учасників було поділено на 4 команди: «Запорожці», «Патріоти», «Козаки» та «Соколята». Командам були представлені цікаві завдання , які вони повинні були виконувати на станціях. Під час квесту учні проявили командну гру , кмітливість , уважність та обізнаність в історичному матеріалі. Координаторами у грі були : Палівода Т.Я., Підорич Н.В., Понтус Т.Д., Татчина А.І. Звичайно, у будь-якій грі є переможці. Ними стали: І місце посіла команда «Соколята», ІІ місце виборола команда «Патріоти», ІІІ місце отримала команда «Запорожці», а четверте – команда «Козаки».

Учням випускних 9 та 11 класів була відведена особлива почесна місія: вони започаткували нову для школи традицію, прийнявши участь в акції «Алея випускників». Кожен із них за власні кошти придбав дерево і разом із директором школи Ракочою Т.М. та класними керівниками Похиляк Т.С. та Нефедовою Л.П. висадили дерева . Цю акцію вони присвятили нашим захисникам , жителям села Михайлівка, учасникам АТО. А тим часом учні 8 та 10 класу допомагали у приготуванні козацького обіду, якого всі чекали з нетерпінням. Аромати козацької каші розносилися на всю околицю. Заздалегідь були підготовлені дрова, облаштовано місце для приготування і під керівництвом шкільного кухаря Попович Г.І. каша удалася «на славу». Мабуть, такої доброї і смачної каші учні школи ще не їли. А як ласували до каші канапки із українського сала, чорного хліба і солоного огірочка, які приготували і до столу подали педагог-організатор Стрельцова Н.М. та її помічниці – 8-класниці та 10 –класниці. В кінці дня організатори свята підвели підсумки , відзначивши кожного із учасників . Доброзичлива святкова атмосфера панувала у школі протягом всього дня і сподіваємося , що жоден із учасників не залишився байдужим і надовго всі запам’ятають ті емоції та почуття, які відчули в процесі такої дружньої та колективної діял

          
 

2016-2017 н.р.  МИ єдині в Миколаївській області перемогли у конкурсі "Клич друзів-граймо разом", організованого Фондом Кличків та Фундацією Кока Кола та отримали приз-

новий сучасний спортивний майданчик на суму 110 тис.грн.

       

Пам’яті Небесної сотні присвячується…

20 лютого в школі було проведено захід з відзначення річниці подій на Майдані НезалежноПідсті в м. Києві. Учні 1-11 класів, працівники школи переглянули відеофрагменти тих страшних подій, що привели до загибелі Небесної сотні. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Всеукраїнський тиждень права

З 5 по 9 грудня 2016 року з метою підвищення рівня правової освітньої культури учнів, створення належних умов для набуття учнівською молоддю правових знань в Ульянівській ЗОШ був проведений тиждень права. В рамках тижня були організовані цікаві, змістовні заходи:

Загальношкільна лінійка з нагоди відкриття тижня права «Ми презентуємо право»;  конкурс малюнків «Право очима дитини»;Тематичні книжкові виставки у шкільній бібліотеці «Мої права – моє життя», «Дітям про права людини»;1-5 класи – казкове дійство «Знай свої права, дитино!»;6-8 класи – перегляд відео презентації «Я і мої права»;9-11 класи – турнір знавців права «Сторінками Загальної Декларації прав людини».

На завершення тижня було проведено єдиний урок «Права людини».

 

Вручення свідоцтв про освіту дев'ятикласникам

8 червня 2016 року в урочистій обстановці випускникам 9 класу вручено свідоцтва про здобуття освіти. На святі,окрім 9-ти класників, були присутні вчителі, батьки та запрошені представники громадськості.

Лунай чарівний дзвонику  останній раз в шкільному житті

27 травня шкільна сім‛я відзначила чудове свято- свято останнього дзвінка. На шкільному подвір'ї  зібрались учні, вчителі, батьки та гості,  щоб провести учнів-випускників в доросле життя, а решту школярів- на літній відпочинок. Директор школи Ракоча Т.М. кращим учням вручила грамоти і дипломи, а сільський голова-ще й грошові премії. Також відзначено роботу й тих педагогів, що підготували переможців і призерів обласної, районної олімпіад та різних конкурсів. На завершення свята всі присутні провели на останній урок учнів-випускників, а класний керівник 11класу Підорич Н.В. провела  останній урок  в житті випускників.

Великому Каменярю присвячується…

   28.03. в Улянівській ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений виховний захід у формі усного журналу: «Сторінками життя геніального Каменяря…»   Учні школи сторінка за сторінкою іще раз «перегортали» нелегку долю неповторного митця слова,публіциста,критика,філософа,борця,лірика - І.Я. Франка. Дивувалися титанічній працелюбності,талановитості,цієї людини,девізом життя якої була: «Лиш боротись - значить жить!»

 

                                                                                                           

Герої - не  вмирають !

Під таким девізом 20 лютого  в школі  проведено тематичну   загальношкільну лінійку,  з  нагоди 2-ої  річниці памяті героїв Небесної Сотні. Учні школи підготували літературно-музичну композицію, в якій показали подвиг  героїв в боротьбі за оновлення життя в Україні.

ВІТАЄМО

ВЧИТЕЛЯ    АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ  ПАЛІВОДУ ТЕТЯНУ  ЯРОСЛАВІВНУ,  ЯКА  ЗАЙНЯЛА  ІІ МІСЦЕ В ОБЛАСНОМУ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ " ВЧИТЕЛЬ РОКУ 2016" !!!

 

Коучинг в Ульянівській ЗОШ

17 березня 2015року на базі Ульянівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся  педагогічний коучинг за участю всіх суб’єктів Степівського освітнього округу. Крім того учасниками  коучингу були: завідуюча Ульянівською сільською бібліотекою Шестак С.І., вихователь-методист ДЗН «Джерельце» Добровольська К.М., шкільний бібліотекар Шрунь М.В., педагогічні працівники Червонополянської ЗОШ І ст. Учасники  коучингу  з’ясували  реальний стан організації допрофільної підготовки та профільного навчання в рамках Степівського освітнього округу, презентували  власні напрацювання  щодо організації роботи освітнього округу за моделлю «соціально-педагогічний комплекс». Директор Ульянівської ЗОШ І-ІІІст .Ракоча Т.М. провела порівняльний аналіз роботи освітнього округу.  Була запропонована робота у  3 групах, які працювали над анкетою, що стосувалася організації допрофільного і профільного навчання в школах. Директор Криничанської  ЗОШ І-ІІІ ст. Кичатий С.Д. та заступник директора з НВР Степівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дольна І.О. поділилися своїми думками з мультипрофільного  навчання  та сучасного підходу по впровадженню профільного навчання. Вчитель інформатики Степівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ордеха С.Ю. поділилась власним досвідом та результатами  роботи  гуртка «Електронік». Практичні психологи  Ульянівської  і  Степівської шкіл Калюжна О.В. і Посоленик Г.І.  розкрили  роль  психологічної служби  у  забезпеченні  психолого-педагогічної  підтримки  школярів  при  виборі  професії. Шкільний бібліотекар Ульянівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шрунь М.В. зупинилась на питанні співпраці суб’єктів освітнього округу,  а  вчителі, які ведуть  курси  за  вибором,  проводили  майстер-класи з учасниками  коучингу: вчитель Ульянівської ЗОШ  Удовиченко О.Д. з курсу «Шукачі скарбів», а  вчитель  Степівської  ЗОШ  Кореновська М.М. з курсу «Моя  кар’єра». Як  підсумок  роботи  учасники  коучингу  виробили  рекомендації  щодо  вдосконалення  профільної  освіти  в  рамках  округу.  

                               

Хвилини мужності

2 березня в школі проведено тематичну лінійку. Хоробрі серця  Улянівки – українські воїни, надійні захисники, мужні чоловіки, відданні патріоти, сьогодні захищають рідну землю на сході нашої держави. Честь і слава нашим захисникам- колишнім учням, батькам наших учнів, односельцям.

Тиждень іноземної мови в Ульянівській загальноосвітній школі

З 16 по 20 лютого 2015 року в школі пройшов тиждень іноземної мови. Кожного дня на учнів школи чекали цікаві заходи, які розвивали пізнавальний інтерес до літератури та музики іншомовних країн, розширювали краєзнавчі знання учнів, розвивали навички виразного читання. Понеділок був оголошений «Днем німецької музики». Учні мали змогу ознайомитися із біографією видатних композиторів  Німеччини, послухати їх найвідоміші твори, а також потанцювати на перервах під веселі сучасні німецькі пісні. «Англо-німецький літературно-музичний клуб» відчинив двері учням 1-11 класів у вівторок. Діти співали іноземними мовами пісні, читали вірші. У середу учні початкової школи переглянули відомі мультфільми англійською мовою. Гостино запросила учнів 5-8 класів літературна вітальня,яка мала назву «Дорогою казок братів Грімм». Учні познайомилися із німецькою народною творчістю та творчістю братів Грімм. Продемонстрували рівень володіння усною іноземною мовою.  Практикували у театралізованій грі: інсценізація «Бременські музиканти» німецькою мовою. В останній день тижня відбулась «Disco -Party», на яку вхід був лише тим, хто спілкувався іноземною мовою. Протягом тижня учні розгадували цікаві вікторини, ребуси, кросворди. Тиждень  пройшов  цікаво і корисно.                                                                                                                                                                                                             

Педрада-тренінг

Напередодні Нового року в школі проведено педраду-тренінг для педагогічних працівників по темі "Самоосвіта й  професійна компетентність учителя". Заступник директора по навчально-виховній роботі Андраш І.О.  підготувала цікавий і різноманітний матеріал,  на прикладі якого показала, що вчитись і самовдосконалюватись ніколи не пізно. Вчителі із задоволенням працювали в групах над вирішенням проблемних ситуацій. Логічним продовженням даної теми став виступ психолога школи Калюжної О.В., яка загострила питання мотивації професійного зростання вчителя. А після завершення педагогічної ради до вчителів та працівників школи завітали Дід Мороз та Снігурочка, які поздоровили колектив школи з новорічними святами і пригостили присутніх солодкими подарунками.

90-річний  ювілей  нашої  Улянівки.

17 жовтня улянівська сільська громада святкувала 90-річний ювілей села Улянівка. Ульянівська ЗОШ І-ІІІ ст. була активним організатором та учасником святкового концерту. Веселою, жартівливою піснею привітав жителів села учительський колектив, а учні школи подарували радісний, святковий настрій, виконуючи мелодійні пісні та запальні танці. Така співпраця в організації та проведенні подібних заходів є яскравим прикладом  громадсько-активної  школи.

                                                                                                                            

 

Під  таким девізом відбулося відзначення Дня Прапора та 23 річниці незалежності України 23 серпня о 21 год. в с.Улянівка. Сільська громада та гості села зібрались на центральній площі села, біля сільської ради, щоб відзначити ці знаменні віхи в житті українського народу. Родзинкою урочистостей стала участь в ньому колишніх випускників школи, жителів села Власика О., Демця Є., Мартіна С., Стрельцова Р., Чураря Р., Клиська І.- учасників АТО на сході України. І хоча останній був відсутній( лікується в госпіталі) але про нього не забули. Присутні бурхливими оваціями з вигуками "Герої" зустріли бійців Миколаївської 79 аеромобільної бригади. По завершенню урочистостей було дано чудовий концерт, активними учасниками якого були вчителі та учні школи.

                                                                                                                                 

 

 


 

Кошик
Ваш кошик порожній
Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz